kliknij, by pobrać Look Book - katalog.

O nas

 

LET’S DUCK to bielizna erotyczna, która pobudza zmysły. Doskonałe materiały, pełny powabu design, trzykrotna kontrola jakości – to nas wyróżnia.
Do każdego kompletu bielizny LET’S DUCK dołączamy płytę CD Sensual Chill vol. II, która pomoże wprowadzić do sypialni intymną atmosferę. Kuszący różany zapach i eleganckie opakowanie prezentowe zachwycą wielbicielki sprośnego dessous. Figlarne koszulki, rubaszne bodystocking, seksowne stringi spowodują, że każdy mężczyzna oszaleje z pożądania.

Jakość produktów

Bielizna została poddana potrójnej kontroli jakości. Dzięki temu LET’S DUCK gwarantuje ZERO zwrotów.

Pick&Gift

Każdy egzemplarz został zapakowany w proste i estetyczne opakowanie prezentowe, które dodatkowo z zewnątrz chronione jest przez twarde i dopasowane pudełko tekturowe wraz ze zdjęciem modelu bielizny. To rozwiązanie zostało opracowane specjalnie dla dystrybucji internetowej.

 

 

Po otwarciu opakowania prezentowego unosi się apetyczny różany zapach. Na tyle delikatny, że w przypadku użycia przez klientkę perfum zapach zostaje całkowicie zamaskowany.

Płyta CD Sensual Chill
Dołączona do każdego kompletu bielizny, która wprowadza w zmysłowy, relaksujący nastrój. Legalna płyta z licencją na odtwarzanie muzyki na terenie całego świata.

 

Zdjęcia

Zdjęcia wykonane i „dopieszczone” przez jeden z najlepszych duetów w kraju, pracujący dla wielu prestiżowych marek i magazynów na całym świecie.
Przyjemne opisy rozbudzające emocje – używanie ich do flirtowania może skończyć się sukcesem 😉

Zapraszamy do współpracy!

Let’s Duck
tel./fax: +48 85 732 60 77
mail: contact@letsduck.eu


2018 © Let's Duck All rights reserved. Using brands names, pictures, descriptions without permission is prohibited.